Eesti Höövelliist

Team

Andrus Rooks
 
 
managing director - ANDRUS ROOKS
  andrus@hoovelliist.ee
 
Phone: +372 435 1055
Jaan Oja
 
 
sales manager - JAAN OJA
  jaan@hoovelliist.ee
 

Phone: +372 435 1051

Mobile: +372 5140 744

 

Gerly Mõistlik
 
 
purchase manager - GERLY MÕISTLIK
  gerly@hoovelliist.ee
 

Phone: +372 435 1053

Mobile: +372 5626 1995

Arvi Hindriks
 
 
sales manager - ARVI HINDRIKS 
  arvi@hoovelliist.ee
 

Phone: +372 435 1050

Mobile: +372 5626 1849

 

Elina Sassiad
 
 
sales assistant - ELINA SASSIAD
  elina@hoovelliist.ee
 
Phone: +372 435 1050
Kermo Toobal 
 
 
production manager - KERMO TOOBAL
  kermo@hoovelliist.ee
 

Phone: +372 435 1050

Mobile: +372 5285 817 

 

Urmas Miil
 
 
tehnical manager URMAS MIIL
  urmas@hoovelliist.ee
 

Phone: +372 435 1050

Mobile: +372 5624 9850