Eesti Höövelliist

MEESKOND

Andrus Rooks
 
 
juhataja - ANDRUS ROOKS
  andrus@hoovelliist.ee
 
Telefon: 435 1055
Jaan Oja
 
 
müügidirektor - JAAN OJA
  jaan@hoovelliist.ee
 

Telefon: 435 1051

Mobiil: 5140 744

 

Gerly Mõistlik
 
 
ostujuht - GERLY MÕISTLIK
  gerly@hoovelliist.ee
 

Telefon: 435 1053 

Mobiil: 5626 1995

Arvi Hindriks
 
 
müügijuht - ARVI HINDRIKS 
  arvi@hoovelliist.ee
 

Telefon: 435 1050

Mobiil: 5626 1849

 

Elina Sassiad
 
 
müügiassistent - ELINA SASSIAD
  elina@hoovelliist.ee
 
Telefon: 435 1050
Kermo Toobal 
 
 
tootmisjuht - KERMO TOOBAL 
  kermo@hoovelliist.ee
 

Telefon: 435 1050

Mobiil: 5285 817

 

Urmas Miil
 
 
tehnikajuht URMAS MIIL
  urmas@hoovelliist.ee
 

Telefon: 435 1050

Mobiil: 5624 9850